II ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ «КОНЦЕПТУАЛЬНІ ЗАСАДИ ФОРМУВАННЯ ЕФЕКТИВНИХ МЕХАНІЗМІВ МЕНЕДЖМЕНТУ ТА ЛОГІСТИКИ В АГРОПРОДОВОЛЬЧІЙ СФЕРІ»

23 березня 2023 р. за ініціативою викладачів кафедри менеджменту в Уманському національному університеті садівництва відбулася II Всеукраїнська науково-практична конференція «Концептуальні засади формування ефективних механізмів менеджменту та логістики в агропродовольчій сфері».

Учасниками конференції цього року були як науковці різних кафедр Уманського національного університету садівництва, так і представники Державної установи «Інститут економіки та прогнозування НАН України», Інституту садівництва НААН України, Київського кооперативного інституту бізнесу і права, Національного університету біоресурсів і природокористування України, Державного податкового університету, Вінницького навчально-наукового інституту економіки Західноукраїнського національного університету, Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН України.

Основними тематичними напрямами конференції були:

1. Тенденції, проблеми та перспективи менеджменту підприємств у конкурентному середовищі.

2. Менеджмент міжнародного бізнесу в умовах глобалізації.

3. Інноваційні інструменти управління логістикою.

4. Застосування гнучких навичок (soft skills) в агробізнесі.

Засідання конференції відкрила завідувач кафедри менеджменту, д.е.н., професор Інна НОВАК, яка привітала учасників, зазначила важливість заходу та побажала творчої наснаги.

У представлених наукових доповідях підіймались такі гострі та актуальні питання: функціонування аграрного сектору в умовах воєнного стану; напрями підвищення ефективності функціонування садівницьких підприємств України; економічна безпека логістичних ланцюгів постачань агропродукції в умовах воєнного стану, вплив глобалізації на конкурентоспроможність підприємства; проблеми логістики аграрного сектору України; вплив цифрових технологій на ефективність бізнес-процесів у сільському господарстві; застосування «soft skills» в процесі визначення трансфертних цін на продукцію агробізнесу та інші.

Колектив кафедри менеджменту висловлює щиру подяку всім науковцям конференції за активну участь.

Юлія ХАЛАХУР, доцент кафедри менеджменту