I ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ «КОНЦЕПТУАЛЬНІ ЗАСАДИ ФОРМУВАННЯ ЕФЕКТИВНИХ МЕХАНІЗМІВ МЕНЕДЖМЕНТУ ТА ЛОГІСТИКИ В АГРОПРОДОВОЛЬЧІЙ СФЕРІ»

23 червня 2022 р. на базі кафедри менеджменту Уманського національного університету садівництва відбулась I Всеукраїнська науково-практична конференція «Концептуальні засади формування ефективних механізмів менеджменту та логістики в агропродовольчій сфері». Серед учасників конференції були науковці Уманського національного університету садівництва, Хмельницького національного університету, Державної установи «Інститут економіки та прогнозування НАН України», Миколаївського національного аграрного університету, Вищого навчального закладу «Міжнародний технологічний університет «Миколаївська політехніка», Державного біотехнологічного університету.

Відкрила конференцію завідувач кафедри, д.е.н., професор Інна Новак, подякувавши науковцям за участь, зацікавленість проблематикою, а також побажала успішного проведення заходу.

Під час роботи конференції відбулось обговорення проблемних питань щодо оптимізації чисельності персоналу в управлінні соціально-трудовими відносинами аграрних підприємств, менеджменту персоналу і формування корпоративної культури, інноваційного розвитку логістичних систем, розвитку економіки України у військовий час, ризик-менеджменту, антикризового управління, управління міжнародною конкурентоспроможністю в умовах глобалізації. Завершився захід підведенням підсумків і наданням конкретних практичних рекомендацій підприємствам.

Колектив кафедри щиро дякує учасникам за активну участь і якісні виступи.

Юлія Халахур, доцент кафедри менеджменту