+38 (04744) 3-33-04
Меню

Х Міжнародна наукова конференція «Ефективність у бізнесі», що проходила під гаслом «Співробітництво між наукою і бізнесом як перевага економічного розвитку»

14.12.2021 р. в унівесритеті ім. Якуба із Парадіжа ((Jacob of Paradies University) Польща), відбулася Х Міжнародна наукова конференція «Ефективність у бізнесі». Учасниками конференції були вчені з Польщі, України, Словакії, Казахстану та Узбекістану. Викладачі Уманського національного університету садівництва прийняли активну участь у даній науковій співпраці.

Новак І.М. та Пітель Н.Я.  представили свій доклад на тему: «Засади формування ефективного кадрового потенціалу виробничого підприємства» у секції «Наука та бізнес – міжнародна сесія». У своєму виступі вони відзначили, що процес управління кадровим потенціалом має бути перманентним, орієнтуватися з одного боку на вимоги ринку праці, які обумовлені впливом науково-технічного прогресу, глобальними трендами, з іншого – на моніторинг, аудит знань, вмінь, здібностей та навичок наявного персоналу підприємства.

Було відзначено актуальність застосування навиків самоменеджменту. Особливо сьогодні коли потреба у якісному самоменеджменті зростає, оскільки все більше роботи виконується віддалено, вимагаючи від керівників та працівників володіння цією цінною компетенцією.

Дуже приємно було відзначити жвавий інтерес вчених та аспірантів до тематики заходу. Про що свідчило не лише дуже широка присутність, а й величезна кількість питань, дуже цікавих та глибоких, які учасники поставили спікерам.

Висловлюємо щирі слова подяки організаторам конференції!

 

   Інна Новак, д.е.н., професор кафедри менеджменту