ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ ФАХІВЦІВ КОМПАНІЇ ТОВ «АГРІАНАЛІТИКА»

З метою розширення професійних компетенцій та удосконалення цифровізації освітніх компонентів навчального процесу ОП «Менеджмент» 8 червня 2023 року науково-педагогічні працівники кафедри менеджменту Уманського НУС відвідали гостьову лекцію «Агріаналітика - екосистемна онлайн платформа для українських агро МСП». Захід був проведений фахівцями компанії ТОВ «Агріаналітика» м. Київ (agrianalytica.com).

Під час презентації було здійснено огляд проєктів від agrianalytica.com, а саме: «AGRI: Бізнес план» - практичний інструмент для доступу до різних видів фінансування від Володимира Гераймовича – заступника директора ТОВ «Агріаналітика»; «AGRI:Бухгалтерія» для простого ведення обліку від та Юлії Дуди – провідного спеціаліста з розвитку та підтримки продукту.

Фахівцями компанії (https://agrianalytica.com/) були надані описи програмних продуктів та пропозиції для аграріїв і партнерів з використання AGRI: фінансування, AGRI: магазину, AGRI: трейдингу, держпідтримки, грантів та продуктів.

Дякуємо компанії «Агріаналітика» в особі Володимира Гераймовича та Юлії Дуди за цікаву інформацію.

Інна Новак, д.е.н., професор кафедри менеджменту