Філософія Воїна України, репрезентована бійцями ССО ЗСУ– Національний фільм «ВОВК. СТРАХУ НЕМА»

До Дня Захисників і Захисниць України 5 жовтня студенти факультету менеджменту було запрошено на патріотично-культурну та військово-просвітницьку подію – демонстрацію фільму «ВОВК. СТРАХУ НЕМА». Кіно створювалося за участі командування, командирів та Воїнів бойових підрозділів ССО ЗСУ і є результатом цивільно-військового співробітництва.

Фільм створений незалежними авторами і режисерами за підтримки справжніх українців та українських компаній, без державних коштів.

Студенти мали унікальну можливість познайомитись з кіноісторією вдячності за невтомну 10-ти річну оборону рідної землі нашими ЗСУ, вшанування Воїнів, які віддали свої життя за Волю і Незалежність України.

Збереження історичної пам’яті, військове просвітництво, культивування іміджу Захисника України є важливою складовою національно-патріотичного виховання молоді.

Ми дякуємо кожному Воїну, який зараз на фронті боронить Батьківщину. Низько схиляємо голову перед тими, хто віддав найцінніше – власне життя за вільну Україну!

Слава Україні та її вірним синам та донькам!

БЕЗСТРАШНІ СЕРЦЯ ЗДОБУВАЮТЬ ПЕРЕМОГУ!