Факультет менеджменту отримав «Грамоту за активну участь у всеукраїнській освітній ініціативі «Марафон добрих справ», високу громадську позицію, допомогу тим, хто цього потребує та вагомий вклад у підвищення культури благодійності серед молоді»

Із 29 листопада до 19 грудня 2022 року тривав Марафон добрих справ – це освітня ініціатива Національного банку України, покликана заохочувати молодь до добрих справ та підвищувати культуру благодійності серед молодого покоління.

Рада студентського самоврядування факультету менеджменту, студенти, адміністрація та викладачі факультету активно долучились до проведення анонсованих благодійних заходів.

Робіть добрі справи, не соромтесь розповідати про це, надихайте своїм прикладом інших!

Оксана Загороднюк, к.е.н., доцент кафедри менеджменту