Екскурсія першокурсників факультету менеджменту до музейної кімнати університету

27 вересня 2024 року студенти-першокурсники факультету менеджменту відвідали Музей історії Уманського національного університету садівництва. Це місце, де зберігаються артефакти, пов’язані з розвитком закладу: від старовинних документів та фотографій до наукових досягнень і особистих речей видатних випускників.

Під час екскурсії першокурсники мали нагоду ознайомитися з ключовими моментами історії УНУС: від його заснування до сьогодення. Особливу увагу приділили визначним подіям та досягненням, що формували репутацію навчального закладу, зокрема і на міжнародній арені.

Крім того, екскурсія в музей супроводжувалася цікавими розповідями про студентське життя в минулі роки: традиції, звичаї, студентські організації та культурні заходи. Студенти дізналися про те, як змінювалися навчальні процеси, побут і соціальна активність протягом десятиліть.

Екскурсія студентів факультету менеджменту до музею університету – це не лише захоплююча подорож у минуле, але й можливість глибше зрозуміти історію та традиції нашого навчального закладу, частиною якого вони стали. Така подія дозволила першокурсникам відчути зв’язок з попередніми поколіннями студентів та викладачів, що пройшли цей шлях раніше.

Завдяки екскурсії студенти не лише відкривають для себе історію університету, але й краще зрозуміли його цінності та ідеали. Це допомогло їм глибше усвідомити своє місце в університетській спільноті та надихає на активну участь у її житті та розвитку.