Ділова гра «Підготовка заяви про банкрутство»

У рамках вивчення дисципліни «Антикризовий менеджмент» нещодавно завідувачем кафедри менеджменту ВЕРНЮК Наталією Олександрівною для студентів другого курсу ОР «магістр» проведено ділову гру «Підготовка заяви про банкрутство».

Ділова гра складалася з двох етапів. На першому етапі ВЕРНЮК Наталія Олександрівна ознайомила з поняттям, видами та методами банкрутства підприємств та організацій. Здобувач 22м-м групи ЛОБУНЕЦЬ Денис продемонстрував підготовлену ним презентацію про причини та види банкрутства.

У другому етапі всі студенти розподілилися на робочі групи та взяли активну участь у підготовці та презентації заяв про банкрутство.

Слід відмітити інтерес та активну участь магістрів у підготовці відповідних документів, чіткого дотримання алгоритму та обґрунтування прийнятого рішення. За результатами змагання команда переможців отримала відмінні оцінки, а ті, що зайняли друге і третє місце – добрі.