ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ПРО ЧОРНОБИЛЬСЬКУ КАТАСТРОФУ

Сьогодні, 26 квітня 2024 року, відзначаємо День пам’яті про Чорнобильську катастрофу, одну з найстрашніших техногенних катастроф людства. В наслідок аварії померло 30 співробітників АЕС в перші дні і тижні аварії, а ще сотні тисяч  осіб померли в наступні роки від онкологічних захворювань і променевої хвороби та  завдано величезної  шкоди екології Європи.

В цей день на кафедрі менеджменту УНУС проведено виховну годину з метою вшанування ліквідаторів ЧАЕС, за їх відвагу та громадянську позицію, тих хто загинув від смертельного атому та  нагадати нам про страшні наслідки людської діяльності на навколишнє середовище. Викладачі та студенти поділилися думками, інформацією про Чорнобильську катастрофу, порекомендували фільми для перегляду.

Людмила Длугоборська, викладач кафедри менеджменту