Благодійна лотерея для підтримки ЗСУ

17 жовтня 2024 року Рада студентського самоврядування факультету менеджменту УНУСа організувала благодійну лотерею для підтримки ЗСУ, на якій зібрали рекордну суму 8000 грн. Єдиною умовою для участі стало придбання номерка за 50 грн, який надавав учаснику право на виграш призу. До речі, учасник мав можливість купити їх безліч, таким чином задонативши на потреби армії більшу суму.

Переможцям лотереї дуже сподобались призи від наших спонсорів:

1. Від Центру відновлення спини та суглобів «Нове здоровʼя» @nove_zdorovia_official - 4 сертифікати на двогодинний масаж.

2. 2 сертифікати від піцерії «Піца в хату»@pizza_vhatu_uman

3. Квитки у кіно від @premiera.uman

4. Шопери, термочашки, солодощі, представлені факультетом менеджменту @managementunus

5. Сертифікати до сучасної лабораторії «Новолаб» @novolab_lab

6. Сертифікати та павербанк від магазинів @tepluy_dim та @xstore_um

7. Консультація приватного лікаря отоларинголога @dr.anzhelika_

8. Виграш-сюрприз, який став для учасників приємною несподіванкою від @gordiymarket

Мета проведення таких акцій - зібрати кошти на допомогу Збройним Силам України та дати можливість студентам зробити свій внесок, адже навіть найменша пожертва є важливою для наближення нашої перемоги у боротьбі з ворогом за незалежність і цілісність України. Низький уклін захисникам, які у надважких умовах продовжують боротися за волю й незалежність України!

1.