Акція «Серце до серця»

Завдяки акціям «серце до серця» за 15 років існування українці забезпечили сучасним медичним обладнанням дитячі лікарні більше ніж на 50 мільйонів гривень.

Потурбуватися про безпеку та здоровя малюків, зробивши благодійний внесок – це те найменше, що ми, дорослі, можемо зробити на шляху допомоги дітям.

Студенти 41 м групи долучились до акції, яку проводить Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» , у рамках якої проводиться  національний збір коштів на неонатальне обладнання у дитячі лікарні України!

Збір коштів на закупівлю такого обладнання організовується по всій країні в рамках 16-ї Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» під гаслом «Здорові немовлята » з 1 квітня по 30 вересня 2021 року .

Ніна Пітель, доцент кафедри менеджменту, куратор 41-м групи