Зустріч представників ради студентського самоврядування факультету менеджменту з учнями одинадцятих класів

Представники ради студентського самоврядування факультету менеджменту Уманського НУС в рамках профорієнтаційної роботи познайомились і потоваришували з учнями одинадцятих класів ЗОШ № 9 та ЗОШ №11.

Студенти розповіли майбутнім абітурієнтам про переваги навчання  в університеті, історію його розвитку, потужну матеріально-технічну базу, розвинену інфраструктуру, велику кількість спортивних секцій, творчих колективів, можливості закордонного стажування, ознайомили учнів з переліком спеціальностей в університеті.

Зустрічі подібного формату є важливими і корисними, адже дозволяють дізнатись багато нового, визначитись з майбутньою професією, а також знайти нових друзів.

Рада студентського самоврядування факультету менеджменту