+38 (04744) 3-33-04
Остання редакція: 08 лютого 2018

Історія розвитку кафедри

Кафедру менеджменту було створено в результаті реорганізації кафедри економіки та зовнішньоекономічних зв'язків.

Кафедру економіки і організації було створено в 1929 р. на базі кабінету сільськогосподарської економіки Уманського училища садівництва і землеробства. Першим її завідувачем був кандидат економічних наук І.П.ШЕВЧУК.

З 1956 р.  по 1972 р. кафедру очолював доцент А.О.МІРОШНИК. У 1972 р. кафедра економіки сільського господарства виділилась із кафедри організації і економіки. З цього часу і до 1984р.  її  очолював  доцент  М.І. ЄРІН,  з  1984р.  -  доцент  Б.П. ДМИТРУК. У 1996 р. кафедру перейменовано в кафедру економіки та зовнішньоекономічних зв'язків, а в 1999р. - в кафедру економіки. Із розширенням кількості спеціальностей економічного профілю та відповідним збільшенням загальноекономічних та фахових дисциплін з 1 жовтня 2002 року від кафедри економіки відокремилась кафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності, яку очолював к. е. н., професор Б.П. ДМИТРУК.

Завідувачем кафедри менеджменту  призначено ШКОЛЬНОГО О.О.