+38 (04744) 3-33-04
Меню
Остання редакція: 12 травня 2016

Спеціалізації

Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності

Фахівці з менеджменту зовнішньоекономічної діяльності працюють у зовнішньоекономічних відділах банків, страхових компаній, інвестиційних фондів та органів державної влади; підприємствах і установах, що здійснюють зовнішньоекономічну діяльність; у міжнародних організаціях тощо.

Магістерські програми зі спеціалізаціями:

  •  «Управління міжнародним бізнесом»;
  • «Міжнародна торгівля»;
  • «Антикризове управління  зовнішньоекономічною діяльністю»

Первинною посадою для фахівців даного профілю є економіст, який виконує всі управлінські функції зовнішньоекономічної діяльності організацій. 

Випускники напряму мають необхідний рівень знань з іноземної мови для професійного спілкування і здатні здійснювати стратегічне управління організацією при здійсненні зовнішньоекономічної діяльності (ЗЕД); планування та прогнозування діяльності суб'єкта ЗЕД; управління якістю та конкурентоспроможністю вітчизняної продукції на світовому ринку; здійснення комерційної діяльності на міжнародних ринках; валютно-фінансове управління ЗЕД; навчання підлеглих у галузі ЗЕД.

Випускники спеціальності є конкурентоспроможними на ринку праці України, вільно володіють іноземними мовами, що дає їм можливість працевлаштовуватися у відомих вітчизняних та іноземних компаніях. Характерною особливістю роботи менеджера ЗЕД є можливість закордонних відряджень, що надає можливість працівнику постійно підвищувати свій професійний рівень та знайомитись з новими технологіями ведення бізнесу.

Випускник даного профілю може обіймати посади: інспектора митниці, інспектора з експорту чи імпорту, менеджера з персоналу, експерта із зовнішньоекономічних питань, менеджера із зовнішньоекономічних зв'язків, менеджер з постачання і збуту, фахівець-аналітик з дослідження товарного ринку, агент з передачі вантажу на прикордонній станції тощо.

Спеціалісти даного профілю, які отримали досвід роботи за спеціальністю протягом 2-3 років, мають можливості для стрімкого кар’єрного росту, брати участь у конкурсі на вакантні посади ТОР-менеджерів у провідних компаніях, претендувати на високий рівень заробітної плати.

Логістика

Актуальність даної спеціальності зумовлена тим, що професія менеджера з логістики за останні п’ять років входить у десятку найбільш затребуваних професій не тільки в Україні, а й в світі.

Менеджер з логістики це представник особливої професії, що об’єднує в собі компоненти знань та умінь управлінця, економіста, інженера та юриста. Він володіє сучасними концепціями управління конкурентоспроможністю підприємства, знає, як знизити витрати, оптимізувати управління ресурсами і витратами, налагодити ефективні партнерські відносини.

Термін підготовки магістрів з логістики складає півтора року. Під час навчання студенти проходять виробничу, переддипломну та науково-дослідницьку практику на провідних підприємствах сфери логістики.

Магістерські спеціалізації:

 * Управління логістичними системам

* Транспортна логістика

* Міжнародна логістика

 

Магістри зі спеціальності 8.03060107 «Логістика» можуть працювати фахівцями транспортно-логістичних підприємств, експедиторських та постачальних організацій, структурних підрозділів прикордонної та митної служб та інших бізнесових структурах елементами яких є виробництво, маркетинг, закупівля, фінанси, транспорт, зберігання і збут.

Ви зможете працювати на посадах: керівника відділу продажу та міжнародних перевезень, менеджера по закупівлям та логістиці, менеджера з організації вантажоперевезень, експедитора на митниці, логіста з міжнародних перевезень, менеджера з логістики та обробки даних, менеджера з розвитку ринку експорту, логіста з організації імпортних поставок, фахівця з логістики та складського обліку, менеджера по закупівлям, менеджера по роботі з постачальниками, менеджер-логіста по роботі з клієнтами, менеджера по комплектації, фахівця з логістики, диспонента, фахівця з управління транспортними потоками, менеджера з міжнародних та внутрішніх перевезень.

 

 

Останні новини

Визначено переможців конкурсу бізнес-планів серед студентів факультету менеджменту Уманського національного університету садівництва Читати повністю

Визначено переможців конкурсу бізнес-планів серед студентів факультету менеджменту Уманського національного університету садівництва

Читати повністю

Науково-практичний семінар: Вплив процесів глобалізації на менеджмент зовнішньоекономічної діяльності вітчизняних підприємствЧитати повністю

Науково-практичний семінар: Вплив процесів глобалізації на менеджмент зовнішньоекономічної діяльності вітчизняних підприємств

Читати повністю

Всі новини