Засідання дискусійного клубу «Школа успішного менеджера»: Секція «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності»

Одною з головних проблем менеджменту є розробка сценаріїв сталого розвитку економіки на основі широкого використання інвестицій та інновацій, яке неможливе без врахування міжнародного досвіду.

Саме тому 24 березня 2017 р. відбулося засідання дискусійного клубу кафедри менеджменту «Школа успішного менеджера» на тему: «Інвестори сучасного міжнародного інвестиційного ринку». Присутні викладачі кафедри та студенти 41-з й 41-тм груп факультету менеджменту УНУС.

Використовуючи сучасні мультимедійні програми студенти 41-з групи зуміли відобразити актуальність досліджуваної проблематики для вітчизняної економіки.

Жвавий інтерес в учасників викликали доповіді Усенко Світлани, Шпиці Владислава та  Тарасенко Діани, які презентували вплив іноземних інвестицій на вітчизняну економіку.

Особливо активно студенти обговорювали доповіді Рудої Марії, Поліщука Владислава, Довбуша Дмитра, які розповіли присутнім про діяльність  великих іноземних інвестиційних компаній, серед яких «Opel», «Volkswagen», «Audi», «Toyota», «Nokia», «Philips», «Bosch» тощо.

Засідання клубу відзначалося плідною співпрацею та дискусіями між студентами, толерантною атмосферою, зацікавленістю до тем та питань, що виносилися на обговорення. Доповіді вражали різноманітністю форм викладу матеріалу та глибиною досліджень.

Лідія Клименко, к.е.н., доцент кафедри менеджменту