Засідання дискусійного клубу «Школа успішного менеджера»: секція логістика

20 березня 2017 р. відбулося засідання дискусійного клубу кафедри менеджменту «Школа успішного менеджера» на тему: «Розвиток ринку послуг логістичного консалтингу за сферами діяльності та секторами економіки». Присутні викладачі кафедри та студенти 51 лм групи.

Власне бачення місії та завдань логістичного консалтингу на базі передових вітчизняних підприємств презентували студенти 51 лм групи: Анастасія Крейтор, Дар’я Дробуш, Надія Кирик та Тарас Ботвин.

Використовуючи сучасні мультимедійні програми доповідачі зуміли відобразити актуальність професії менеджера з логістики для вітчизняної економіки.

Під час дружньої дискусії студенти виявили високий рівень зацікавленості питанням логістичного консалтингу, що підтверджує актуальність порушеної проблеми серед молодих фахівців у сфері логістичного менеджменту.

Лідія Клименко, к.е.н., доцент кафедри менеджменту УНУС