Про можливості відкриття нових горизонтів студентам третього курсу факультету менеджменту розповів фахівець відділу міжнародних зв’язків Олексій Коваленко.

закордонне стажування менеджера

Під час розповіді доповідач надав детальну інформацію про виробничі програми університету (сфери діяльності, рівень заробітної плати, умови проживання тощо) та програми стипендіального стажування. Олексій Коваленко зазначив, що студенти також можуть брати участь у міжнародних молодіжних тренінгах, семінарах, студентських конференціях, навчатися в магістратурі за кордоном.

Закордонне стажування – це не лише можливість набути цінний досвід, удосконалити рівень іноземної мови, познайомитись із методами ведення аграрного бізнесу, підвищити свій професійний рівень, що в подальшому допоможе в працевлаштуванні, а й шанс вивчити культуру іншої країни, знайти нових друзів та отримати захоплюючі враження.