+38 (04744) 3-33-04
Меню
Остання редакція: 31 березеня 2016

Всеукраїнська студентська наукова конференція

За доброю традицією, що склалася впродовж десятиліть, щорічно весною в Уманському національному університеті садівництва відбувається Всеукраїнська студентська наукова конференція. Цього року її було присв’ячено 125 – річчю від дня народження В.Л. Симиренка. В рамках конференції, 30-31 березня, на кафедрі менеджменту зовнішньоекономічної діяльності та логістики працювало дві секції: секція менеджменту зовнішньоекономічної діяльності та секція логістики, у роботі яких взяли участь студенти другого, третього, четвертого та п’ятого курсів.

Тематика наукових досліджень студентів охоплювала широкий спектр проблем функціонуванням вітчизняних підприємств, зокрема: удосконалення управління експортно-імпортними операціями та збутом експортно-орієнтованої продукції, формування стратегії просування продукції на зовнішні ринки та стратегії управління міжнародною конкурентоспроможністю, управління ланцюгами постачання продукції та удосконалення логістичної інфраструктури, формування логістичної стратегії та логістичної системи виходу на зовнішні ринки.  

 Кращими доповідями секції менеджменту зовнішньоекономічної діяльності стали:

I місце – Чоловійчук Аліна Сергіївна.

Тема доповіді – «Особливості маркетингової політики підприємств-суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності» (науковий керівник – к.е.н., доцент Альошкіна Людмила Петрівна);

II місце – Озаринський Вадим Володимирович.

Тема доповіді – «Зарубіжний досвід регулювання міжнародних торговельних операцій» (науковий керівник – д.е.н., професор Школьний Олександр Олексійович);

III місце – Савелюк Тетяна Павлівна.

Тема доповіді – «Україна в міжнародній торгівлі пшеницею» (науковий керівник д.е.н., професор  Школьний Олександр Олексійович).

Кращими доповідями секції логістики стали:

I місце – Шадловська Марина Вікторівна.

Тема доповіді – «Удосконалення управління логістичною діяльністю в Уманській філії ТОВ «Украгрозапчастини» (науковий керівник – к.е.н., доцент Петренко Наталія Олександрівна);

II місце – Шпиця Владислав Володимирович.

Тема доповіді – «Розвиток логістики аграрних підприємств» (науковий керівник – д.е.н., професор Школьний Олександр Олексійович);

III місце – Оніщук Ірина Олександрівна.

Тема доповіді – «Формування ефективної системи управління логістикою на підприємствах» (науковий керівник – д.е.н., професор Школьний Олександр Олексійович);

III місце – Дробуш Дарія Володимирівна.

По закінченню роботи секцій переможці отримали дипломи  та подарунки.