Вітаємо переможця ІІ туру Всеукраїнського конкурсу наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент»

Протягом січня-березня 2017 року у провідних вузах України було проведено 2 тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напрямів та спеціальностей.

Державний вищий навчальний заклад «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» було визначено базовим зі спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» («Світове господарство і міжнародні економічні відносини»).

У 2 турі наш університет представляв студент 31-з групи факультету менеджменту Максим Тлустий з науковим дослідженням «Стратегічне удосконалення управління логістикою в зовнішньоекономічній діяльності ПОСП «Уманський тепличний комбінат» Черкаської області» (науковий керівник к.е.н., доцент кафедри менеджменту Н.Я. Пітель).

Конкурсною комісією поважних науковців його робота була відзначена серед кращих і нагороджена Грамотою.

Колектив кафедри менеджменту щиро вітає Максима Тлустого і його наукового керівника з відзнакою і бажає подальших успіхів на науковій ниві.