СТУДЕНТСЬКА ОЛІМПІАДА – І етап

Всеукраїнська студентська олімпіада — це творче змагання здобувачів вищої освіти у застосуванні здобутих в університеті фахових знань, умінь і навичок.

Традиційно  Всеукраїнська студентська олімпіада проводиться у два етапи:

• I етап — у вищих навчальних закладах;
  • II етап — у визначених МОН України базових навчальних закладах.

На кафедрі менеджменту студентська олімпіада проводиться щороку з метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців та системного вдосконалення навчального процесу, активізації науково-дослідної та навчально-пізнавальної діяльності студентів, пошуку обдарованої студентської молоді, стимулювання її творчої праці та згідно з Положенням про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади.

У відповідності до наказу по Уманському НУС №01-06/115 від 16.10.2018 р. на кафедрі менеджменту було сформовано комісії для розробки конкурсних завдань і критеріїв оцінки їх виконання  та проведення олімпіади із трьох спеціальностей:

• менеджменту ЗЕД;
  • логістики;
  • менеджменту організацій.

І тур Всеукраїнської студентської олімпіади на кафедрі менеджменту відбувся 20 листопада 2018 року. У змаганні брали участь студенти 11 м-з, 11 м-л, 11 м-м та 41-м груп факультету менеджменту.

Кваліфіковане журі у складі викладачів кафедри Олександра Школьного, Наталії Вернюк, Інни Новак, Наталії Петренко, Лілії Кустріч,  Ніни Пітель, Людмили Альошкіної, Лідії Клименко, Марини Гоменюк та Оксани Загороднюк перевірили представлені студентські роботи, що включали вирішення тестових завдань і комплексної ситуаційної задачі та визначили найкращі.

Зі спеціальності "Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності" переможцями олімпіади стали:

I місце – Леся Тодоренко (11м-з),

II місце – Володимир Левченко (11м-з),

III місце – Катерина Молодичук (11м-з);

зі спеціальності «Менеджмент організацій» :

за освітнім ступенем «Бакалавр»

І місце – Марина Заблоцька (41-м),

ІІ місце – Катерина Гончаренко (41-м),

ІІІ місце – Крістіна Сухецька  (41-з);

за освітнім ступенем «Магістр»

І місце – Аліна Варич (11 м-м),

ІІ місце – Іван Сорочинський (11 м-м),

ІІІ місце – Наталія Ільченко (11 м-л);

зі спеціальності «Логістика» :

за освітнім ступенем «Магістр»

І місце – Наталія Ільченко (11 м-л),

ІІ місце – Кіріл Козак (11 м-л),

ІІІ місце – Вадим Бринь  (11 м-л).

Колектив кафедри менеджменту вітає переможців і бажає розвивати й поглиблювати професійні знання, вміння і навички, щоб гідно представити наш університет у ІІ турі Олімпади.

Вітаємо переможців!

Колектив кафедри менеджменту