+38 (04744) 3-33-04
Меню
Остання редакція: 07 квітня 2018

Представники факультету менеджменту УНУС - учасники наукової конференції «Економічне майбутнє України»

Почесний член Римського клубу Богдан Гаврилишин казав: «Молодь змінить Україну!»

 

Саме під таким гаслом 30 березня у м. Києві (кінотеатр «Київ») було проведено конференцію наукової молоді «Економічне майбутнє України». Організаторами конференції виступили Українська асоціація Римського клубу спільно з Київським Міжнародним Економічним Форумом. Ключовими міжнародними ТОП-спікерами конференції виступили: Андерс Війкман, Ерік Райнерт і Гаррі Джейкобс, а також українські економісти, науковці, успішні промисловці та підприємці.

Конференція об’єднала понад 350 студентів-економістів, викладачів з провідних університетів України і була присвячена питанням формування нової економічної політики та сучасних поглядів щодо розвитку підприємництва.

Головна мета конференції – допомогти талановитій українській молоді стати архітекторами кращої економічної та соціальної реальності. Дати перспективним науковцям цінні поради й об’єднати їхню енергію навколо ідей збалансованого та соціально орієнтованого економічного розвитку.

В результаті конкурсного відбору, який було проведено організаторами заходу, факультет менеджменту УНУС на конференції представляли доцент кафедри менеджменту Лідія Клименко та студентка 41-м групи Наталія Ільченко.

Щиро дякуємо Українську асоціацію Римського клубу за надану можливість відвідати Конференцію наукової молоді, долучитись до знань провідних міжнародних та вітчизняних науковців, а також за ґрунтовні цінні поради, заряд натхнення і продуктивні ідеї щодо збалансованого та соціально орієнтованого економічного розвитку. Сподіваємося, що в подальшому такі заходи будуть проводитись на постійній основі та об'єднуватимуть все більше науковців і активну молодь.

 

Лідія Клименко, к.е.н., доцент кафедри менеджменту.