Вітаємо з успішним захистом дипломних робіт студентів факультету менеджменту заочної форми навчання!

12-13 жовтня 2016 р. на кафедрі менеджменту відбувся захист дипломних робіт студентів факультету менеджменту. Екзаменаційною комісією у складі: Іртищевої І.О. (голова ЕК, завідувач кафедри менеджменту Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова, професор, д.е.н.), Вернюк Н.О. (декан факультету менеджменту, доцент кафедри менеджменту, к.е.н.), Школьного О.О. (завідувач кафедри менеджменту, професор, д.е.н.), Транченко Л.В. (професор кафедри менеджменту, д.е.н.) було заслухано доповіді 16 студентів.

Під час захисту випускники показали себе як цілком сформовані фахівці й продемонстрували високий теоретичний та практичний рівень підготовки, дослідивши проблеми удосконалення управління маркетингом в зовнішньоекономічній сфері, конкурентоспроможністю експортоорієнтованої продукції, трудовими ресурсами, виробництвом сільськогосподарської продукції тощо.

Колектив кафедри вітає випускників з успішним захистом дипломних робіт і зичить творчого натхнення, успіху в роботі та кар’єрного росту.

Колектив кафедри менеджменту