Вітаємо переможців I туру Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій та адміністрування»

Відповідно до Наказу по Уманському національному  університету садівництва Про проведення I туру Всеукраїнської студентської  олімпіади у 2017-2018 навчальному році (№ 01-05/432 від 24.10.2017р.), на кафедрі менеджменту 30 листопада 2017 року була проведена олімпіада зі спеціальності «Менеджмент організацій та адміністрування».

За результатами проведеної олімпіади серед студентів 4-го та 5-го курсу факультету менеджменту, комісія у складі голови комісії Вернюк Н.О., та членів комісії  Гоменюк М.О., Жмуденко В.О., Загороднюк О.В. провела наступний розподіл місць відповідно отриманих балів:

Освітній ступінь «бакалавр»:

I місце – Бойко Світлана (21 к – м група).

II місце – Козак Кіріл (41– м група).

III місце – Сорочинський Іван (41– м група).

Освітній ступінь «магістр»:

I місце – Севастьянова Надія (11 м – м група).

II місце –  Березюк Володимир (11 м – м група).

III місце – Ревейчук Марина (11 м – м група).

Дякуємо всім учасникам, вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів у навчанні!

М. Гоменюк, доцент кафедри менеджменту