11 жовтня 2016 р. Уманський національний університет садівництва радо вітав студентів спеціальності «Організація перевезень і управління на автотранспорті» ВСП Шевченківський коледж Уманського НУС.

В ході зустрічі, у формі ділової гри, викладачі кафедри менеджменту Лідія Клименко та Юлія Халахур ознайомили студентів зі спеціальністю «Менеджмент», розповіли про особливості вступу, закордонне стажування та переваги навчання в університеті.

Значний інтерес викликала інформація про працевлаштування та про посади, які можуть обіймати випускники факультету менеджменту. В цілому зустріч відбулась у дружній атмосфері й залишила приємні спогади як і у студентів, так і у викладачів.