РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ БІЗНЕС-ПЛАНІВ

10 грудня в Уманському національному університеті садівництва на факультеті менеджменту було проведено конкурс бізнес-планів. Перспективні студенти намагалися своїми темами охопити різноманітні напрями та  інноваційні ідеї.

Представлені бізнес ідеї оцінювало журі у складі:

Школьний Олександр Олексійович – завідувач кафедри менеджменту, доктор економічних наук, професор;

Новак Інна Миколаївна − доктор економічних наук, доцент;

Пітель Ніна Якимівна − кандидат економічних наук, доцент.

За результатами конкурсу І місце отримали: Левченко Володимир з бізнес-планом «Виробництво кормів для собак» та Ільченко Наталія з бізнес-планом «Сорго як продукт здорового харчування»

ІІ місце зайняли Молодичук Катерина з бізнес-планом «Міні-завод по виробництву «сильного» насіння кукурудзи» та Демиденко Руслана з бізнес-планом «Відкриття smart cafe «Glass of wine» на виноробному господарстві князя П.І. Трубецького.

ІІІ місце ‒ Ковбасюк Юлія з бізнес-планом «Вирощування свиней у  ТОВ «Дукра агро» та Теплякова Оксана з бізнес-планом «Відкриття більярдного клубу на базі РСК Амарант».

Вітаємо всіх учасників конкурсу та бажаємо успіхів у міському етапі всеукраїнського конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді!

Новак Інна, заступник декана з наукової роботи факультету менеджменту