Секційне заняття міжнародної науково-практичної конференції "Аспекти стабільного розвитку економіки в умовах ринкових відносин"

В рамках святкування 40-річчя заснування економічного факультету  21 квітня 2016 р. на кафедрі менеджменту зовнішньоекономічної діяльності та логістики відбулося секційне засідання міжнародної науково-практичної конференції «Аспекти стабільного розвитку в умовах ринкових відносин».

У наукових доповідях викладачів кафедри було обговорено актуальні проблеми сьогодення в сфері менеджменту зовнішньоекономічної діяльності та логістики: особливості формування стратегії маркетингового менеджменту на підприємствах, удосконалення механізму реалізації їх експортного потенціалу та стратегічного управління зовнішньоекономічною діяльністю, забезпечення впровадження аутсорсингу логістичних функцій, підвищення ефективності зовнішньоекономічної діяльності на основі логістичного підходу тощо.

Секційне засідання відбулося на високому науковому рівні та з активною дискусією.