Наукові секційні засідання студентів кафедри менеджменту Уманського НУС

25 квітня 2018 року в університеті проводилась Всеукраїнська студентська наукова конференція, приурочена 215-річчю від дня народження О.Д. Нордмана.

Відповідно до програми конференції на кафедрі менеджменту працювало три секції, в яких брали участь 64 студенти факультету менеджменту та викладачі кафедри.

На секції менеджменту студенти активно обговорювали результати власних наукових досліджень управлінського середовища. В доповідях розглядалися основні закономірності функціонування сучасної системної моделі менеджменту аграрних підприємств; актуальні проблеми й специфіку управління різновидами підприємств та їх об'єднань; особливості регулювання інноваційної діяльності в глобальному конкурентному середовищі. Кращими визнано виступи таких студентів: Гребень І.О., Воропай В.В. (науковий керівник Гоменюк М.О.), Яременко Г.М., Ревейчук М.О. (науковий керівник Вернюк Н.О.), Нечиталюк Є.О. (науковий керівник Кустріч Л.О.), Ходак С.А. (науковий керівник Петренко Н.О.).

Актуальними дослідженнями функціонування вітчизняних підприємств на міжнародних ринках було насичене секційне засідання з менеджменту зовнішньоекономічної діяльності. Студенти презентували проблематику управління зовнішньоекономічною діяльністю; особливості формування стратегії маркетингового менеджменту на підприємствах; удосконалення механізму реалізації експортного потенціалу та стратегічного управління зовнішньоторговельною діяльністю вітчизняних підприємств. Кращими визнано виступи таких студентів: Тарасенко Д.П. (науковий керівник Пітель Н.Я.), Озаринського В.В., Шпиці В.В. (науковий керівник Школьний О.О.), Герасименко Ю.І., Капелюшного В.А., Пустовіт Ю.В. (науковий керівник Клименко Л.В.).

На високому науковому рівні та з активною дискусією було проведено також секційне засідання із логістики. Студенти у своїх доповідях наголошували на актуальності логістичного менеджменту в світлі сучасної концепції інтегрованого підходу, а також у необхідності формування ефективної логістичними системами на макро-, мезо- та мікро рівнях. Кращими визнано виступи таких студентів: Молодичук К.В., Савелюк Т.П., Левченко В.В. (науковий керівник Школьний О.О.), Тодоренко Л.М., Тлустого М.В. (науковий керівник Пітель Н.Я.), Молєвої А.А. (науковий керівник Новак І.М.).

Діяльність секційних засідань студентів кафедри менеджменту вирізнялась актуальністю й новизною досліджень, активною дискусією та мала не лише теоретичний, а й практичний характер.

Всім доповідачам рекомендовано матеріали досліджень розширити та використати при написанні магістерських робіт.

Лідія Клименко, к.е.н., доцент кафедри менеджменту