Ми не лише майбутні менеджери, ми – туристи!

27 вересня – Міжнародний день туризму. Традиційно весело і завзято відзначають його в Уманському НУС. Цього року і студенти 11м групи факультету менеджменту долучилися до цікавого і захоплюючого дійства.

Туристичні збори проходили у Білогрудівському лісі, а першокурсники, разом із викладачами-наставниками, вперше брали участь у такому заході.

Осінній ліс, свіже повітня, жвава атмосфера спортивних змагань і цікаві туристичні квести створили веселе свято.

Студенти активно проявляли себе у спортивних конкурсах, адже нагородою стали безкоштовні абонементи на  відвідування тренажерного залу. Особливо захопила всіх туристична квест-гра, де змагалися групи 1курсу. Перша команда об'єднала студентів спеціальностей  «туризм» і «готельно-ресторанна справа», а друга – «менеджменту» і «публічного управління та адміністрування». З відривом в один бал «престижу» виграла перша  команда, але веселий і бадьорий настрій отримали всі.

Завершилось свято приготуванням смачних туристичних страв і частуванням.

Ми дуже вдячні викладачам кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, а також студентам, які організували святкування Дня туризму.

Студентка 11м групи, Анастасія Жора,

куратор групи, доцент кафедри менеджменту, Ніна Пітель