Дискусійний клуб «Проблемні аспекти менеджменту та логістики»

31 жовтня 2016 р. відбулося чергове засідання дискусійного клубу кафедри менеджменту «Проблемні аспекти менеджменту та логістики» за участю студентів третього та п’ятого курсів. В процесі роботи було заслухано такі доповіді:

1. «Удосконалення управління виробництвом продукції рослинництва у ТОВ «Хлібороб» Голованіського району Черкаської області» (доповідач Світлана Семенда);

2. «Сутність логістичного менеджменту в системі управління аграрним підприємством» (доповідач Надія Кирик);

3. «Удосконалення управління логістикою в умовах зовнішньоекономічної діяльності ПрАТ «Агріматко-Україна» Уманського району Черкаської області» (доповідач Людмила Молодичук).

Присутні студенти взяли активну участь в обговоренні досліджень, про що свідчить значна кількість запитань до доповідачів.