Дискусійний клуб «Інвестиційна діяльність України в сучасних умовах господарювання»

12 травня 2016 р. в рамках дисципліни «Міжнародний інвестиційний менеджмент» за участю студентів 41-з групи та доцентів Лідії Клименко й Юлії Зборовської відбувся дискусійний клуб «Інвестиційна діяльність України у сучасних умовах господарювання». Під час засідання було заслухано такі проблемні доповіді:

1. «Залучення інвестицій в медичну галузь України» (доповідач Анастасія Піструєва);

2. «Інвестиційні відносини між Україною та Королівством Нідерландів» (доповідач Тетяна Чернайчук);

3. «Проблеми залучення інвестицій в сільське господарство України» (доповідач Ірина Полякова);

4. «Інвестиційні процеси між Україною та Польщею» (доповідач Марина Поповська);

5. «Співробітництво України та Швеції в інвестиційній сфері» (доповідач Анастасія Крейтор).

За словами студентів, порушені теми є актуальними, враховуючи євроінтеграційні процеси України та кризовий стан її економіки. Кожен із слухачів мав можливість висловити свою думку з приводу проблем залучення інвестицій та напрямів їх вирішення. Учасники дискусійного клубу відмітили корисність заходу для формування фахових компетенцій майбутніх фахівців.