Всеукраїнська студентська наукова конференція, приурочена 160-річчю від дня народження В.В. Пашкевича

5 квітня 2017 року в університеті проводилась Всеукраїнська студентська наукова конференція, приурочена 160-річчю від дня народження  видатного садівника В.В. Пашкевича.
 Відповідно до програми конференції на кафедрі менеджменту працювало 3 секції, в яких брали участь 64 студенти 2-5 курсів факультету менеджменту та викладачі кафедри.
СЕКЦІЯ МЕНЕДЖМЕНТУ
Керівник секції – д.е.н., професор Школьний О.О.
Староста гуртка – Березюк Володимир
В роботі секції приймало участь 28 студентів 2-5 курсів. Протягом роботи заслухано 18 доповідей, більшість яких були ілюстровані мультимедійними засобами.
Левченка Володимира
Мельник Юлії
Дем’янчука Владислава
СЕКЦІЯ МЕНЕДЖМЕНТУ ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
Керівник секції – к.е.н., доцент Гоменюк М.О.
Староста гуртка – Маняк Олег
В період конференції було заслухано і обговорено 14 наукових доповідей студентів із 18 включених в програму. Всі виступи були вдало ілюстровані і креативно представлені.
Тодоренко Лесі
Озаринського Вадима
Сухецької Крістіни
СЕКЦІЯ ЛОГІСТИКИ
Керівник секції – к.е.н., доцент Пітель Н.Я.
Староста гуртка – Белім Анастасія
В роботі секції брали участь 17 студентів 2-5 курсів та викладачі кафедри менеджменту. Було заслухано 14 доповідей, ілюстрованих мультимедійними засобами.
Поляніцької Анастасії
Подолянчук Марії
Дідух Наталії
Вітаємо найкращих із кращих студентів нашого факультету!
Бажаємо подальших наукових здобутків!
Ніна Пітель, к.е.н., доцент кафедри менеджменту