Продовження профорієнтаційної роботи кафедри менеджменту у Теплицькому районі

14 лютого викладач кафедри менеджменту Людмила Длугоборська та доцент Людмила Альошкіна відвідали Загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів с. Кивачівка Теплицького району Вінницької області. Учні випускного класу ознайомилися з переліком факультетів та спеціальностей Уманського національного університету садівництва, дізналися про переваги та особливості навчання в нашому навчальному закладі.

Викладачі звернули увагу на те, що навчальний процес в університеті забезпечений необхідною матеріально-технічною базою, теоретичне навчання студентів максимально адаптоване до практичної діяльності та потреб роботодавців. Студенти факультету менеджменту мають можливість пройти практику не лише у вітчизняних підприємствах, а й за кордоном та стажування за «Німецько-українською магістерською програмою у галузі логістики» (GUMLog) в університет м. Бремен (Німеччина).

Такі зустрічі важливі й корисні, адже дозволяють абітурієнтам визначитись із майбутньою професією.