Підведення підсумків конкурсу студентських наукових робіт «Комерційна логістика»

За результатами оцінювання журі найкращими були визнані роботи таких студентів:

- Маковей Ольги (Вінницький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету);

- Данько Ангеліни (Сумський державний університет);

- Дуднік Беатріси (Національний університет «Львівська політехніка»).

19 травня 2017 р. під час Skype-конференції за участі представників Університету Бремен, Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Уманського національного університету садівництва та переможців конкурсу були  заслухані та обговорені доповіді останніх. Відзначено позитивні риси представлених на конкурс робіт та висвітлено окремі недоліки. Окреслено перспективи участі у подальших заходах в рамках в рамках Німецько-Української магістерської програми у галузі  логістики (German Ukrainian Master Program in Logistics).