+38 (04744) 3-33-04
Меню
Остання редакція: 10 квітня 2019

Наша студентка в числі переможців - Bonjour, Paris !

Наприкінці минулого року серед студентів провідних аграрних вузів та молодих спеціалістів до 25 років відбувся всеукраїнський конкурс Агро 2019, організований фондом Бориса Колеснікова. Я, як студентка Уманського національного університету садівництва вирішила долучитися до конкурсу. Це шанс перевірити свої знання, а нагорода – мотивація до саморозвитку.

Конкурс проходив у два етапи: комплексне тестування з профільних предметів та захист власних бізнес-розробок у фіналі. Висока оцінка моєї роботи компетентним журі дала мені змогу потрапити до числа 30 переможців-щасливчиків, що в якості нагороди відвідали світову  виставку рослинництва та тваринництва «SIMA2019», яка проходила з 24 до 28 лютого.

Виставка вразила не лише своїми масштабами, а й новітніми розробками у сільському господарстві. Дрони-оприскувачі, комп’ютерні програми, додатки на телефон, без яких у майбутньому не зможе обійтися жоден фермер, а також унікальні м’ясні породи ВРХ, що вражали своїми характеристиками та зовнішньою красою.

На виставці до переможців конкурсу Агро 2019  приєднався і сам Борис Колесников, який відзначив, що фонд привіз до Парижу кращих майбутніх молодих аграріїв України.

Також без нашої уваги не залишився і сам Париж. Одне із найпрекрасніших міст у світі зустріло нашу команду сонячною погодою, що є рідкістю для цієї пори року. У перший день приїзду була організована комбінована екскурсія по місту, яка дала змогу насолодитися красою  Ейфелевої вежі, музею Лувр, Собором Паризької Богоматері, Тріумфальної арки, що на завжди залишаться у нашій пам’яті.

Я дуже вдячна Благодійному фонду Бориса Колеснікова за таку можливість, а також викладачам факультету менеджменту Уманського НУС за підтримку, допомогу та отримані знання. 

                             Наталія Ільченко, студентка 11 м-л групи