8 вересня дружна сім’я Уманського національного університету садівництва відсвяткувала День університету – свято спілкування, єдності та усвідомлення спільних здобутків.

Кафедра менеджменту гідно представила себе на традиційній виставці-презентації напрацювань науково-педагогічних працівників навчального закладу. Разом з тим викладачі кафедри поповнили ряди кураторів і взяли участь у святковій ході першокурсників.

Колектив кафедри менеджменту вітає колег, студентів та їх батьків, усіх, хто забезпечує повноцінне життя нашого вузу, з початком нового навчального року.

Колеги, нехай натхнення, студентська повага і тепло стануть підґрунтям та джерелом невичерпної енергії у здійсненні високого призначення педагога – передачі знань, з якими новому поколінню йти по житті.

Нехай кожному студенту цей рік запам’ятається яскравими враженнями, а серця щоб переповнювала віра у власні сили та жага до знань, а батькам – хай принесе гордість за своїх дітей та віру у їх успішне самостійне життя.

Бажаємо всім міцного здоров’я, сімейного добробуту і тепла, взаєморозуміння та миру.