+38 (04744) 3-33-04
Остання редакція: 24 березеня 2016

Правила приойму на скорочений термін навчання

На навчання для здобуття ступеня бакалавра приймаються на другий (третій) курс (з нормативним терміном навчання) або на перший курс (зі скороченим терміном навчання) на вакантні місця осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста. Прийом на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста для здобуття ступеня бакалавра здійснюється за результатами фахових вступних випробувань.
Особа може вступити до вищого навчального закладу для здобуття ступеня бакалавра на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, здобутого за іншою спеціальністю, за умови успішного проходження додаткових вступних випробувань з урахуванням середнього бала диплома молодшого спеціаліста.

Терміни прийому документів з 11-20 липня 2016 р. денна і заочна форма.
21-27 липня 2016 р. - вступні випробування.
Необхідні документи:
- документ державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього, за особистим вибором оригінали або копії;
- копію документа, що посвідчує особу та громадянство + ІПН;
- чотири кольорових фотокарток розміром 3 х 4 см.